Легалізація

Апостиль на документи в Україні. Консульська легалізація документів

Проставлення апостилю в міністерствах

Часто успіх заходу, який передбачає наявність іноземних учасників, залежить від якості перекладу. Наше бюро надає професійні послуги виїзного перекладача для заходів будь-якого рівня складності та кількості учасників. Усні переклади з англійської, німецької, іспанської, італійської, французької, польської, турецької, болгарської та інших мов від 600 грн./год. Зв'яжіться з нами, щоб замовити професійний перекладач в Києві. Апостиль Міністерства закордонних справ України При оформленні документів для дозволу на роботу, отримання довгострокової візи, тимчасового посвідки на проживання або громадянства в інших країнах необхідно надати довідку про відсутність судимості з МВС України, з апостилем МЗС України. Ми допоможемо проставити апостиль на довідці про несудимість терміном 2-5 днів, а також надаємо послуги з оформлення цієї довідки. Апостиль Міністерства освіти та науки України В останні роки для українців стало актуальним здобуття вищої освіти та працевлаштування за кордоном. Щоб правильно оформити документи, необхідно проставити на атестат про загальну середню освіту або на диплом апостиль Міністерства освіти України. Щоб не витрачати багато часу та грошей, можете замовити послугу проставлення апостилю МОН через наш сервіс. Апостиль Міністерства юстиції України Апостилювання Мін'юсту України може знадобитися для наступних документів: нотаріально засвідчена копія паспорта, свідоцтво про народження, свідоцтво про укладення шлюбу, інші свідоцтва та виписки ДРАЦС, документи, засвідчені нотаріусами (довіреності, дозволи на виїзд, заяви тощо), судові та довідки. Ми пропонуємо швидкий та економний спосіб проставлення апостилю Мін'юсту на документи.

Вид послуги
Термін
Ціна,
грн.
Апостиль МЗС України
5 Днів
1000
10 Днів
700
Апостиль МОН на документи нового зразка
Подача документів з понеділка по четверг до 13:00, після 13:00 доплата за докумнт 250 грн. День подачі не рахується як робочий день Ціна вказана за 1 документ (диплом та додаток, це 2 документа) Апостиль проставляється тільки на оригінал документу.
1 День
2190
2 Дні
1450
10 Днів
990
День в День
2520
Апостиль МОН на документи старого зразку
Прискорення документів старого зразка + 1650 грн за документ.
20 Днів
1250
30 Днів
780
Апостиль МінЮст на нотаріальні документи
1 День
1750
2 Дні
1000
3-5 Днів
600
5-10 Днів
450
Апостиль МінЮст на документи видані ДРАЦС
Якщо свідоцтво про народження було видано до 1991 року, апостиль на свідоцтво про народження можна поставити за допомогою нотаріально засвідченої копії. Якщо свідоцтво про народження було видано в період з 1991 по 2016 рік, або Вам потрібний апостиль на оригіналі свідоцтва про народження радянського зразка, у цьому випадку Вам необхідно отримати документ нового зразка (дублікат). Ви можете зробити це в ДРАЦС, де було видано попереднє свідоцтво про народження.
1 День
1750
2 Дні
1300
3-5 Днів
600
5-10 Днів
450

Консульська легалізація

Документи, необхідні для відвідування країн, які не підписали Гаазьку конвенцію, повинні проходити процедуру консульської легалізації – підтвердження справжності документів, підписів, печаток та штампів на них. Це тривалий процес, під час якого документи проходять через різні державні органи та закінчують свій шлях у консульстві тієї країни, для якої вони готуються. І лише після проходження всіх «кіл пекла» документи набувають юридичної сили на території цієї країни. Займаючись самостійно консульською легалізацією, Ви витратите багато часу, сил, нервів і, звичайно ж, грошей, особливо якщо приїдете до Києва з іншого населеного пункту для проходження цієї процедури. Ми візьмемо на себе всі турботи щодо консульської легалізації Ваших документів в Україні, крім того, подбаємо про нотаріальний переклад документації.

Вид послуги
Термін
Ціна,
грн.
Консульська легалізація приватних документів Мін'юст + МЗС + посольство
4 Дні
Від 1500
7 Днів
Від 1200
Консульська легалізація приватних документів МЗС
2 Дні
800
5 Днів
550

Аффідевіт

Якщо ті чи інші документи неможливо легалізувати в міністерствах, можна використовувати афідевіт – спеціальний нотаріальний бланк, до якого вносяться певні дані, підтверджені Вами під присягою, а до документа прикріплюються оригінали або копії цих документів. По суті, це законний спосіб легалізувати документи, для яких інший спосіб легалізації неможливий. Аффідевіт може використовуватися як фізичної, так юридичної особи. З його допомогою можна узаконити довідки про проведення вакцинації та інші медичні довідки, відсутність шлюбних зв'язків, документи компанії, складені не на нотаріальному бланку тощо. Ми візьмемо на себе завдання перекладу та легалізації афідевіту без Вашої присутності.

Вид послуги
Термін
Ціна,
грн.
Аффідевіт
2 Дні
Від 2800
cancel

Замовлення

account_circle
phone_iphone
alternate_email

Виберіть послугу, яка Вас цікавить

settings
settings
description
cancel

Замовлення

account_circle
phone_iphone
alternate_email

Виберіть послугу, яка Вас цікавить

settings
description
playlist_add_check_circle

Ваше замовлення прийнято!

Ми Вам обов'язково зателефонуємо.